16 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Hesap Kapatma Sorunu!

2011 de son ekstresi ödenmiş kredi kartı hesabı Yapı Krediden vardı. Bugün Ziraat Bankasına konut kredisi başvurusunda bulunduğunda kredi kartının takibe takılmış olduğunu öğrendik. Yapı Krediye gidince 2011 yılında ödediği son ekstreden sonra 10 liralık bir ekstrenin daha geldiği ve 10 liranın 25 lira olduğunu öğrendik. Hemen borcu ödediğimiz halde Yapı Kredi Bankası merkezi bize borcu yoktur kağıdını 2 iş günü içinde verebileceklerini söylediler.

Ziraat bankası kredi kampanyası 2 gün sonra bitiyor. Eğer Yapı Krediden borcu yoktur kağıdını alıp kredi 2 gün içinde onaylanmazsa krediyi alamayacak ve 14.000 lira gibi bir zararımız olacak. Yapı Kredi'nin yaptığına hiç bir anlam veremedim.

Yasin 56 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1801582 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön