03 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Harcama Taksitlendirmesi

01.02.2014 tarihinde arabama park sensörü aldım. Aldığım firma taksit yapmadı. Ürünü almadan müşteri hizmetlerini aradım. Kartın babamın adına olduğu yaptığımız alışverişin taksit yapılma imkanının bulunup bulunmadığını sordum. Alışverişi yaptıktan sonra tekrar müşteri hizmetleri aramam gerektiğini taksit işlemlerimin yapılabileceği söylendi. Alışverişimi yaptım müşteri hizmetlerini aradım taksitlendirme talebinde bulundum.

Müşteri hizmetlerindeki kişi maalesef bizim bankamızda böyle bir imkan yok cevabını verdi. Eğerki alışverişi yapmadan önce müşteri temsilcisini aradığımda bana taksit yapamayız denseydi alışveriş yapmazdım. Konunun araştırılıp çözülmesi için gereğini istiyorum.

Oguz 771 Okunma

Cevaplar

  • Oguz06 Şubat 2014

    Mail olarak dönüş bulunmamaktadır Mail adreslerimi kontrol ettim özel mesaj olarak da bir dönüş yapılmamış Dönüş yapmayacaksanız lütfen bu kadar alçalmayın

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2270918 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön