19 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Harcama İtirazımla İlgilenmiyor.

Yaklaşık 1 haftadır Yapı Kredi Bankası'na kredi kartı ekstermde yapmış oldukları hatadan dolayı şikayet kaydı açtım. Benden 452 TL fazladan para almışlar. İşi gücü bırakıp son üç aylık ekstrelerimi hesaplayıp kendilerine mail attım. Hesap belli iadelerimi sistemden düşmemişler. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Bana bir hata yok diye dönüş yapmışlar. Bunlar nasıl bankacı? Toplama çıkarma bilmeyen adamlar bunlar. Geçmiş aylardaki ekstrelerime de bakmalarını söyledim. Ama dönüş yok. İnsan nezaketen bir arayıp müşteriyi dinler. Ben paramı alıp kartımı iptal edeceğim. Müşteri odaklı değiller.

Mehmet 268 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet19 Ekim 2016

  Ben referans numaralarını da vereyim 6067305 6083135 ayrıca mil attığım adres '[email protected] Yapikredi.com.tr'

 • Mehmet19 Ekim 2016

  Ben referans numaralarını da vereyim 6067305 6083135

 • Mehmet19 Ekim 2016

  Merhaba; otomatik mesaj göndereceğinize biraz ilgilenseniz nasıl olur? Bu kanalları kullandım. Sorunum çözülmedi. --Bize yazın diyorsunuz. Size yazdım. hem de iki defa yazdım. --444 'lu numaranızı aradım. Sözde çağrı kaydı açtı. Dönen yok. - '[email protected]şim. Yapıkredi.com.tr' mail adresine exel formatında açıklatyici mail attım. Dönen yok. -Banka şubesine gittim. Çözüm yok. Daha nasıl iletişime geçmemi istiyorsunuz? Faik Açıkalın'a mail mi atayım. Son çare olarak Faik Bey ile iletişime geçeceğim. -

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön