Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Harcama İtirazı.

Yeliz Y. |

24 Temmuz pazar gecesi 0530 877 ***no’lu telefonuma 04:14 'de gelen SMS de blizzarrd ent onl store firmasının işlem yapmaya çalıştığı bildirilmiştir. Müşteri hizmetleri ile saat 04:20 'den itibaren görüşmelerim başlamış ve ancak kredi kartımı kapattırmış bulunmaktayım. İnternet şubesine ise bakım çalışmaları nedeni ile ancak sabah saat 6 'ya doğru girebildim. Online şubeme girdiğimde kredi kartımdan aşağıdaki işlemlerin yapıldığını gördüm.

Blizzard entertainment velizy fr 174.14 TL (bu rakam sonradan dolar €uro bazından olduğundan 172,15 TL'ye düşmüştür.)
Blizzard entertainment velizy villacfr 174.14 TL (bu rakam sonradan dolar €uro bazından olduğundan 172,15 TL'ye düşmüştür.)

Bu konuda genel müdürlüğe 25/07/2016' da dilekçe yazıp faksladım. Defalarca telefonla görüştüm. Fakat hiçbir şekilde dönüş alamadım. Bu işlemin araştırılması gerekiyor deniyor. En kısa sürede dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeliz Y.
  02 Ağustos
  13:54

  yaptığımız şikayetler okunmuyor bile otomatik mesaj atıp başınızdan savıyorsunuz. her türlü resmi çözüm kanallarınıza başvurulmuştur. incelerseniz anlarsınız

 • 02 Ağustos
  13:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.