Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Hakkında!

Başak Ç. |

Yapı Kredi'den edinmiş olduğum kredi kartı borcumu bir dönem ödeyemedim. Bugün kendi çabalarım ile müşteri hizmetlerine ulaşmayı başarıp borcu kapatmak için aradığımda öğrendim ki avukata gitmiş. İşin bu noktaya geldiğinden bile haberim çok sonra oldu. Tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadan direk işlemin avukata gitmesi kötü bir durum ve 800 lira olan borcu 1250 lira olarak ödemeye zorunlu tutuluyorum, işler bu hale gelmeden önce bankaya borcu yapılandırma isteğimde tamamen ilgisiz kaldı bankadaki personelde hiçbir şekilde ilgilenmeden geçiştirdi. Bu tarz kurumsal yerlerde böyle rezilliklerin olmaması gerekiyor. Diğer bankalarda asla böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bana müşteri hizmetlerini aramam söylenip geçiştirildi sadece ve defalarca aramama rağmen ulaşamadım müşteri hizmetlerinde insana bağlanmak bile kaç günümü aldı. Haberim bile olmadan avukatlık oldum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  09:26

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.