03 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Güvencesi!

Bir süre önce beni yapı kredi müşteri hizmetlerinden aradılar ve kredi kartı güvencesi isminde bir hizmet anlattılar,ister misiniz diye sordular. Kabul ettim yaptırdım yalnız şimdi tekrar iptal ettirmek istiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana farklı bir numara verdiler sigorta işlemleri farklı bi hattan yapılıyormuş.

Hizmeti verirken beni yapı kredi müşteri hizmetleri aradı satılırken siz yapıyorsunuz iptali ile neden siz ilgilenmiyorsunuz? Neyse verdikleri numarayı aradım diyor ki mesai saatleri dışındayız! Sizin mesai saatlerinizde ben müsait olamıyorum.Size göre kendimi ayarlamak zorunda mıyım? İptalini istiyorum ama yapamıyorum mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum..

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Haziran 2013

    o kadar süre geçmiştiki yaptığım şikayeti bile unutmuştum :)

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, 1830189 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön