21 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Güvence Primi!

Kullanmakta olduğum Yapı Kredi Bankası Word kartı hesabımdan düzenli olarak KK Güvence Primi adı altında para tahsil edilmektedir. Düzenli olarak kart faturalarıma ödememe rağmen bu meblanın dönem borcuna göre giderek artarak tahsilatına devam edilmiştir. Bankanın müşteri hizmetlerine bu tahsilatının iptal edilmesini istediğimi bildirmeme rağmen sonuç alınamamıştır.

Kart hesabımdan KK Güvence Primi adı altında yapılan kesintinin iptal edilmesini ve bu güne kadar şahsımdan tahsil edilen ödemelerin iade edilmesini talep ediyorum.

Hamdi 26 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi01 Aralık 2013

    Banka şikayetimi sonuçlandırmak bir yana arayarak bir numara vermiş o numara üzerinden başvuru yapmamı söylemiştir. Numara bankaya ait emeklilik kuruluşuna aittir ve konuyla alakalı bir ilgiliye ulaşılamamıştır. Şikayet konusu halen devam etmektedir. Bankanın şikayetime vermiş olduğu cevapta adı geçen internet sitesinden de tarafımdan şikayet konusu iletilmiştir. Bankanın kendi kredi kartı üzerinden kestiği parayı iptal edip, iade etmek için beni neden farklı mecralara yönlendirdiğini anlayabilmiş değilim. Burda belirttiğim şikayetimin Bankanın ilgili birimi tarafından talep olarak görülmesini gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön