23 Temmuz 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Esktre Sorunu Yaşıyorum.

Yapı Kredi Bankası Tüm borcumu ödeyip K.kartımı kapatmama rağmen borçlu çıktım. Daha sonraları fazla ödeme yapıldığı bile söylendi. Sonrasında bu fazla ödeme değil taksit ödemelerin tutarı imiş dendi. Aradan 6 ay gibi bir süreç geçti. Başka bir bankaya kredi başvurusunda bulundum. Banka geç ödenen kredi kartı ödemelerim olduğunu söyledi. Bende bunun imkansız olduğu kredi kartlarımı dönem borcu olarak zamanı gelmeden yatırdığımı ve aksi olmadığını iadia ettim. Sonraları worldcard a 0,15 kuruş bir bakiye kaldığını öğrendim. Bu borç 6 aydır devam ediyormuş. Bunların yüzünden Kredi notum düştü. Hiç kimse bu durumun düzeltilmesi için bir çaba sarf etmedi.

Serdal 1.882 Okunma

Cevaplar

  • Serdal25 Temmuz 2014

    Bankanın 2 gündür aramasını bekliyorum fakat arayıp soran yok. 0,15 kuruş için kredi notumun düşmesini kaldıramıyorum. Böyle bir sorumsuzluk nasıl yapıldı anlamış değilim. Bu durumu düzelteceklerine inancım kalmadı. Yapı kredi bende çok kötü bir iz bıraktı gerçekten.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön