10 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ekstre Gönderim Sorunu!

Uzun yıllardan beri Yapı Kredi Bankası world kart kredi kartı kullanıyorum. Her yılın Şubat ve Mart ekstreleri ne hikmetse adrese göndermiyorlar. Yılım diğer aylarında bir sıkıntı yok hepsi bende mevcut zaten ama bu aylarda kart aidat ücreti kesildiğinden bizim görmememiz ve tüketici hakem heyetine şikayet etmesinler diye böyle bir soruna başvuruyorlar.

Koç grubunun bizim 70 veya 80 liramıza ihtiyaçları mı var acaba? Açıktan söylesinler verelim ne var yanı biz kimlere aidat altında para vermedik ki. Zoraki de olsa T. C. Kanunları yıllık ücret aidatları yasal değildir diye karar verse de ne hikmetse o kanunlar bu bankalara etki etmiyor, kanunlarımızı dikkate almıyorlar.

Talha 362 Okunma

Cevaplar

  • Talha'nın Teşekkür Mesajı09 Kasım 2015

    Şikayetimle çok alakadar oldunuz teşekkür ediyorum ilginize. Sorunu giderdik. Sizinle çalışmaktan memnun oldum. İyi çalışmalar kolaylılar dilıyorum. Tekrar teşekkür ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön