Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Çıkaramıyorum.

Duygu G. |

6 aydır kredi kartı çıkartmak için verdiğim mücadelenin sonucu gelirinizi belgelememeniz yada eksik belgeleme sebebiyle onaylanmamıştır. Ya arkadaşım kaç kere gittim şirketten onaylı maaş belgemi getirdim ne istedilerse teslim ettim bankada en az 5 kez sordum eksik varsa şu an söyleyin halledeyim diye 3. başvuruda da aynı şey olur mu ya yeter artık ne bankaymış ya sokakta kredi kartı vermeyi biliyorsunuz ama ben gelirimi beyan ettim 2000 lira maaş alıyorum hala daha kredi kartı çıkartamıyorum. Şirket yetkilisinin imza kürüne kadar getirdim daha ne istiyorsunuz anlamıyorum. 1. başvurumdan 3 hafta geçti aradım başvuru yaptım diye böyle bir kayıt yok dendi evraklarımı kaybetmişler. Çok kaliteli.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu G.
  13 Temmuz
  23:10

  Umarım mantıklı bir açıklama da bulunulur.

 • Duygu G.
  11 Temmuz
  19:22

  6 aydır kredi kartı çıkartmak için verdiğim mücadelenin sonucu gelirinizi belgelememeniz ya da eksik belgeleme sebebiyle onaylanmamıştır. Ya arkadaşım kaç kere gittim şirketten onaylı maaş belgemi getirdim ne istedilerse teslim ettim bankada en az 5 kez sordum eksik varsa şu an söyleyin halledeyim diye 3. başvuruda da aynı şey olur mu ya yeter artık ne bankaymış ya sokakta kredi kartı vermeyi biliyorsunuz ama ben gelirimi beyan ettim 2000 lira maaş alıyorum hala daha kredi kartı çıkartamıyorum. Şirket yetkilisinin imza kürüne kadar getirdim daha ne istiyorsunuz anlamıyorum. 1. başvurumdan 3 hafta geçti aradım başvuru yaptım diye böyle bir kayıt yok dendi evraklarımı kaybetmişler. Çok kaliteli

 • 11 Temmuz
  09:28

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş