15 Ekim 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Borcu!

Ben bıktım siz bıkmadınız artık yeter Yapı Kredi Bankası 'ndan almış olduğum kredi kartı borcundan dolayı avukatlık oldum aynı sene yani 2013 senesi içerisinde borcun çok daha fazlasını ödeme yani avukat da kendi parasını fazlasıyla almasına rağmen ne KKB kaydım güncellendi ne avukatın açtığı icra dosyası kapatıldı.

Ben o parayı avukatınıza arayıp beni tehdit etmesi yada hakaret etmesi için vermedim benim dosyamı kapatsın diye verdim: E-devlet'ten kontrol ettiğimde dosyanın kapatılmadığını gördüm yani 2013 senesinde açtığı dava dosyası hala açık olarak görünmekte. Bu benim sicilimi olumsuz etkilemektedir. Bunu düşünmesi gereken kişi ben değilim o kadar para verdiğimiz avukatınız.

Öznur 483 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön