08 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurum Onaylanmıyor.

Yapı Kredi Bankası maaş müşterisiyim. Kredi kartını farklı bir bankadan kullanıyordum. Bu arada Yapı Kredi Bankası beni sürekli arıyor kredi kartı vermeye çalışıyorlardı. Şimdi diğer bankadan olan kredi kartımı kapattım ve Yapı Kredi Bankası'na başvurdum. Tek banka ile çalışalım dedim.
Kredi kartı başvurum onaylanmadı. Ödemelerimin hiç birinde gecikme falan olmadı. Tam veya fazlasını gününde ödedim. Acaba ödemeleri zamanında yaptığım için mi onaylanmıyor.

Fatih 408 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 29 Ağustos 2015

  1 ayın sonunda sonuçlandı.

 • Fatih 03 Ağustos 2015

  Yapıkredi bana uygun yok mu bir kredi kartı. Acıdım kendime şimdi. Bir adet kredi kartı alacak kadar kredim yokmuş.

 • Fatih 22 Temmuz 2015

  Bide kredi verelim diye arıyorlar utanmadan.

 • Fatih 22 Temmuz 2015

  Daha geri dönüş olmadı. Duyarsız bir banka.

 • Fatih 21 Temmuz 2015

  SMS ile başvuru kabul edilmemiştir. Şubeye giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bilgilendirme mailiniz. Sms i kabul etmedin. İnternet bankacılığı aracılığı ilede başvurdum. Onu neden kabul etmiyorsunuz? Kredi kartı baaşvurum onaylandı veya onaylanmadı gibi net bir cevap yok. Net bir cevap verebiliyorsanız her türlü ulaşabilirsiniz. Net bir cevabınız yok ise boşuna laf kalabalığı yapmayın.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Temmuz 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 21/07/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Fatih 13 Temmuz 2015

  Hala bir cevap yok. Talebim yapılamıyacak olağanüstü bir istek değil. Bankanın önünden geçene verilen bir kart. Vermeyecekseniz vermiyoruz diyebilirsiniz. Bende işime gelen diğer bankalara başvurabilerim. Eminim hiç çalışmadığım bir banka en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön