21 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurularında Müşterilerini Mağdur Ediyor!

20 Şubatta YKB World kredi kartı için Bakırköy şubesinden başvurdum.Bilgilerimi yanlış aldıkları için kredi kartı başvurum için tekrar gelmemi istediler, yinede gittim düzelttim. 15 gün sonra 6 Mart tarihinde Kurye.net adlı firmaya kredi kartımı teslim ettiklerini söylediler.

Müşterileri olarak şikayetimi ve mağduriyetimi dile getirdiğimde ise kurye.net ile işim olduğunu söyleyip müşterilerini kalitesiz hizmet veren bir firmaya yönlendirip çözüm konusunda yardımcı olmadılar. Bugün 21 mart başvurum üzerinden tam bir ay geçti kredi kartım elime ulaşmış değil ve Yapı Kredi Bankası müşterilerinin yaşadığı bu mağduriyeti yok saymaya, normal karşılamaya devam ediyor.

Ali 43 Okunma

Cevaplar

  • Ali 28 Mart 2013

    25 mart tarihinde müşteri hizmetlerinizle görüştüğümde en geç hangi tarihe kadar elinize ulaşmasını istersiniz diye sordunuz, 2 gün opsiyon vererek 27 mart çarşamba günü teslim edilmezse 28 mart sabahı iptal ettireceğim şeklinde kayıt bıraktım. Bu sabah 28 mart sabahı müş. hiz. aradığımda bana aynı şekilde şikayetinizin aciliyetini kurye firmasına ileteceğim şeklinde daha önce yüzlerce kez söylenmiş bir aciz cevap vermesi ve YKB bankasının hizmet kalitesinin bu kadar düşmüş olması beni gerçekten üzmüştür. Sonuç olarak kredi kartımı iptal ettim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön