31 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatının İadesini Yapmıyor

Yaklaşık 5 senedir kullandığım Yapı Kredi Bankası kartı için istedikleri kart kullanım ücretinin iptali için firmayı aradım. Görüşmede; yetkili hanım ücretin iadesi için harcama yapmam gerektiğini, ancak o şekilde iadenin söz konusu olacağını ve bu konuda çok kati olduklarını ifade etti. Bende çok kati davrandım ve kredi kartının kapatılmasını rica ettim.

Yıllardır birlikte çalıştığım bankanın bana bu muameleyi uygun görmesi çok ilginçtir. Çalıştığım diğer bankaların hemen işleme koyduğu iade işlemi, Yapı Kredi Bankasında size para harcatma yöntemiyle olabiliyor. İlişkimi kısmen kestiğim ve tamamen keseceğim Yapı Kredi Bankasından şikayetçiyim. Para iadesini de tüketici mahkemesi yoluyla alacağım.

Zekeriya 71 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriya 05 Şubat 2014

    Buraya ilgilenilecek mesajı atıp itibar çabasına girince olmuyor müşteri memnuniyeti. Ne arandım, ne başka bir şey. Mağazamda ki yapı kredi pos cihazını dahi kullandırmıyorum artık. Kısaca hiç memnun değilim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön