05 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Geriye dönük kredi kartı aidatlarımı talep etmiştim geçmiş senelerde ve de herhangi bir itiraz olmadan iade etmişti Yapı Kredi. Bu yıl da 90 TL yansıtmışlar hesap eksteme. İadesi için müşteri temsilcileri ile görüştüm ve bana ya 1 ayda en az 2000 tl lik harcama yapacaksınız ya da world puanlarınızdan düşeceğiz 90 tl tamamlanana kadar aksi halde kesinlikle iade etmeyeceğiz isterseniz iptal ettirin kartınızı dediler.

Bu tutarı kaç milyon yapı kredi kredi kartı kullanıcısından alıyorlar ve yıllık ne kadar kazançları oluyor artık hesaplayamıyorum. Bu haksızlık. Tüketici mahkemesine başvuracağım.

Funda 214 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön