22 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Üniversite'de öğrenci olduğum dönemde Yapı Kredi Bankası'nın Play card'ına başvurdum ve kartım kısa bir süre sonra elime ulaştı. Öğrencilerden kredi kartı aidatı almıyoruz şeklinde reklamlar yapmış bir bankanın benden kredi kartı aidatı almış olmasını anlamış değilim.

Tarafımdan kesilen kredi kartı aidatı/aidatlarının iade edilmesini talep ediyorum.

Hasan 44 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 26 Temmuz 2013

    Şikayetim yk'nin websitesinde bulunan sıkça sorulan sorulardan kopyalanmışçasına, okunmadan cevaplanmıştır. Şikayetin en önemli bölümü es geçilmiştir. Tekrar ediyorum; kart aidatının "neden alınması gerektiğini" merak etmiyorum. Alınmayacak diyerek verilen kart için neden "kart aidatı" alınıyor, onu merak ediyorum. Firma bu sorunun cevabını verme aşamasında sınıfta kalmıştır ve bir müşteri kaybetmiştir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön