17 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatının İadesi Yapmadı!

Yapı Kredi Bankası'nın 7 yıllık, aylık kredi kartı harcaması 2.000 TL'nin altına düşmeyen ve ödemelerini düzenli olarak yapan bir müşterisiyim. 6 Haziran 2013 tarihinde hesap extreme borç olarak yansıtılan 75 TL'lik kart kullanım ücretinin hesabıma iade edilmesini istiyorum.

14 Eylül 2013 tarihinde bu ücretin iadesiyle ilgili yaptığım başvuruda bu 75 TL'lik ücretin hesabıma iade edildiği söylendi. Hesaplarımı kontrol ettiğimde bu iadenin yapılmadığını gördüm. Tekrar yaptığım başvuruda 3 aylık dönemin geçtiği ve bu ücretin iade edilmeyeceği bana söylendi. Yapı Kredi Bankası yöneticilerinin bu şikayetimi göz önüne alarak, 75 TL'lik bu kart ücretinin tarafıma iade edileceğini umuyorum.

Gonca 33 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2015596 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön