16 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatını Puanlarımdan Çekmişler!

Play Kart başvurusu yaparken kredi kartı aidatı alınmayacağı yönünde bilgilendirildim. Yaklaşık 3 yıldır kartı kullanıyorum. World Puanlarımı şimdiye kadar hiç kullanmadığım ve düzenli alışveriş yaptığım halde hep eksi bakiye olarak görünüyor. 34 TL kazanılmış puanım görünüyor. Kart aidatını otomatik olarak puanlarımdan çekmişler.

Muhtemelen kartı satarken imzalattıkları 20-25 sayfalık metinde bunu da imzalattılar. Ancak sözlü olarak aidat olmadığını söylenmişti. Aynı problemi bire bir nişanlım da yaşıyor. Onun da kartı 3 yıllık. Şikayetçiyiz. Aradım Yapı Kredi Bankası'nı, şubeye çağırdılar. İşi gücü yoğun çalışan insanlarız. Hakkımızı arayacağız.

Ceyda 26 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön