Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Problemi!

Mehmet Ç. |

Yapı Kredi Bankası'na ait 500 TL 'lik kredi kartını kullanmaktayım. Bankanın nakit çekim ve diğer uygulamalardaki faiz ve tutarlarına hiçbir itirazımız olmayıp kullandığım bedelin faizini ödemekteyim fakat bugün itibarı ile kartıma ödeme yapmak istediğimde 87 TL kart ücreti yansıtılmış müşteri temsilcilerine telefon ile ulaşıp haksız yasal olmayan bir uygulama yaptığını hesabımdan düşmesini istememe rağmen aidatın iptali için 750 TL'lik alışveriş yapmamı istemektedir.

Yapılan haksız kazanç uygulamasının borç bakiyemden düşmesini aksi takdirde tüketici hakem heyetine yazılı dilekçe ile müracaat edeceğimi şikayetim var yazımla beraber banka yetkililerine beyan ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  14:57

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.