16 Haziran 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesildi.

2015 Haziran ayında maaş müşterisi olduğum Yapı Kredi Bankası'nın vermiş olduğu kredi kartını sözleşmeyi imzalamadan önce özellikle sordum kartın yıllık ücreti var mı diye ilk yıl ücretsiz olduğunu ve sonra ki yıl kullanıma devam edilirse ikinci yılın sonunda kullanım yapılırsa ücret yansıyacağı belirtildi ve 75 lira denildi. Bugün kartın ödemesini yapmak için gittiğimde 95 liralık yıllık kullanım ücreti yansıdığı gördüm ve iadesi için bankayı aradığımda böyle bir süreç olmadığını belirtti.

Kartı satmak için talep alan personel sırf komisyon almak için bizlere yalan yanlış bilgi veriyor ve banka da bizleri aidat ücretini ödemek zorunda bırakıyor. İşin komik tarafı ise banka bunun iadesi için 1050 lira harcama sözü istiyor. İşsiz bir durumdayken bunun ödemesini gerçekleştiremeyip bizi daha da kötü duruma sokmak istiyorlar. Bunun iadesi için desteğinizi bekliyorum.

Selin 83 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön