03 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor

Birkaç sene boyunca hep Yapı Kredi Bankasının kredi kartını kullandım. Her sene benden haber bile vermeden kart aidatı kestiler. Bir kaç sene boyunca kart aidatının iptal olması için şu kadar alışveriş yaparsanız almayız gibi şeyler söylediler. Ben de onun için değil ama ihtiyacım olduğu için aldığımı aldım zaten. İhtiyaçlarımı almasam da keseceklerdi zaten.

Birkaç sene alışveriş yaptım diye iptal ettiler. Fakat alışveriş yapmasam keseceklerdi. 2013'ün yaz aylarında haberim olmadan bir daha kestiler aradım şu kadar harcama yaparsanız iptal ederiz diye bir cevap aldım. Artık canıma tak etti ve bende sonunda iptal ettirdim ama yine de kart aidatını aldılar. Artık Yapı Krediye güvenmiyorum.

Mehmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön