02 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Birkaç sene önce Yapı Kredi bankası öğrenci kartı olan Playkart aldım ve kart aidatı olmadığını belirttiler ancak daha sonra 60 TL kart ücreti olduğunu ve kart aidatının worl puanlardan alındığını bilgim dahilinde olmadan talimat verildiğini öğrendim.

Kartımı kapatmak istediğimde ise worl puanları da kart ücreti olarak yansıttıklarını belirttiler. Kart ücreti ile alakalı 3 defa ekstre talebinde bulundum ve bana gönderilmedi. Kurum hakkında öğrenciden 60 TL kart ücreti talep ettiğinden dolayı şikayetçi olduğumu ve yansıtılan kart aidatının iptal edilmesini istiyorum.

Halil 22 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön