27 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Kredi kartı üyelik ücreti ile ilgili daha önce yazmıştım tarafıma puanlarınız dan düşülecektir şeklinde kısa ve anlamsız bir cevap yazmışsınız. Eğer kredi kartımdan kesilecek 70 tl aynı gün word puan olarak iade sağlanmayacak sa bunu benim tarafıma bildirin kredi kartımı hemen kapattıracağım.

Bu size kamuoyu önündeki son ihtarım dır. 9 mart 2014 tarihinden önce tarafıma bildirin. Ben 4 yıldır kredi kartı aidatı ödemedim şimdide ödemek istemiyorum. 13.000 tl kredi kartı limitim var. Sizin bankanızdan 8.000 tl mi kapatır maaş bankam olan H*** paraf kart çıkartırım gerekirse. Yeni kredi kartı kanunu çıktı diye yapıyorsunuz. Benim gibi bol harcama yapan müşteri zor bulursunuz.

Selçuk 114 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk05 Mart 2014

    ben bankanızda kayıtlı hesabım olmadığı için ''sizin için burdayız'' bölümünden yazamıyorum. o belirttiğiniz bölümden başvuru yaparken müşteri numarası veya hesap numarası istiyor. oysa benim sadece kredi kartım var.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön