29 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı!

İş yerime bana kart satmak için gelen görevliye aidatsız kart talebinde bulundum. Kendisi aidat alınmayan bir kartlarının olduğunu söyledi. Talebim 1 ay kadar sonra reddedildi. Telefon açtım, reddedilme sebebim "zaten kullandığım 2 kartın bulunuyor olmasıymış". Bu ay 60TL aidat ücreti çekildi kartımdan.

Diğer çalıştığım bankalar bu aidatı geri çekerek bana aidat ücreti alınmayan bir kart ulaştırdı. Aynısını talep ettim, aidatsız bir kartlarının bulunmadığını söylediler. O zaman kartımın iptalini istiyorum dediğimde de, iptal etseniz de bu ücretin ödenmesi gerektiğini söylediler. Şu an kanunda aidatsız kart zorunluluğu var. Tüm çalıştığım bankalar bu hizmeti veriyor. Aidat ödemeyeceğim.

Jeffrey 38 Okunma

Cevaplar

  • Jeffrey 02 Eylül 2013

    Banka konuyla ilgili benimle iletişime geçmemiştir, buraya göstermelik bir yanıt yazıp tekrar aynı sorunla beni baş başa bırakmıştır. Bu tür uygulamaların kabul edilmesi ve sorunun yanıtlanmış olarak gösterilmesi sitenin de güvenilirliğini zedelemektedir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön