08 Mart 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı...

Mart 2016 Yapı Kredi kartı ekstremde 87.00 TL kart aidatı kesilmiş müşteri hizmetlerini aradım seçenek olarak 3 ay içinde 1.050,00 TL harcama yapmam istendi veya hediye puan puan verilecekmiş yıl sonuna kadar 87.00 TL puanda toplamam lazımmış. Bu nasıl bir şey arkadaş ya hangi ülkede yaşıyoruz adamlar resmen kendilerine bağımlı yapmışlar kurtulma şansımız yok. Nedir bu ya zorla kart veriyorlar sonrada milletten zorlada parasını alıyorlar. Adamlar resmen ödeyeceksin diyorlar başka seçeneğin yok diyorlar 08.03.2016 tarihinde Tüketici Mahkemesi Hakem Heyeti başkanlığına yazılı dilekçem ile başvurumu yaptım.

Şenol 53 Okunma

Cevaplar

  • Şenol 08 Mart 2016

    çözüm olsa ne olacakkki insanları kendinize resmen mahkum etmişsiniz. 3 ondan 5 ondan insanlar nasıl olsa veriyor dimi bakın kanun ne diyor 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince talep edilen bu ücretlerin alınmaması gerektiği görüşündeyiz. Bu konuda tüketici lehine birçok mahkeme kararıda mevcuttur.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön