Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı.

Güler G. |

Yaklaşık 8 yıllık Yapı Kredi müşterisiyim. 2 yıldır kredi kartı aidatı kesiyorlar, bununla ilgili geçen yıl müşteri hizmetlerini aradığımda 3 ayda belli miktarda harcama yaparsam iadesini yapacaklarını söylediler, söz veremeyeceğimi söyledim tekrar bizi ararsınız yaklaşık 10 yıllık müşterimiz olduğunuzu söylerseniz iade ederiz dediler, sözümde duramadım, tekrar kestiler, iadesini istedim, mümkün değil dediler, görüşme kayıtlarını dinleyip dönüş yapmalarını istedim. 10 ay oldu hala dönüş yapmadılar, defalarca aramama rağmen. Üstüne 2016 yılının aidatını da kestiler. Müşterilerine karşı bu kadar ilgisiz, sorumsuzca davranmak yakışmıyor. 2 yıllık kredi kartı aidatlarımın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güler G.
  05 Şubat
  14:53

  Müşteri hizmetlerine maalesef ulaşmak mümkün değil! Bu sebepten şikayetimi buradan bildirmek durumunda kaldım. Ben Kart ücretlerimin iadesini istiyorum. Konuyla alakalı dönüş yapılırsa çok memnun olurum.

 • 03 Şubat
  11:44

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.