11 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Talebini İptal Edemiyor!

Adios kartı için Yapı Kredi Bankası'na talepte bulundum ve sözleşmem ile kartımı bayramdan önce aldım. Sözleşmeyi geri göndermemin üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen bankaya ulaşmadığını gördüm ve sürekli aradığımda ulaşmadı dendiği için sinirlendim. Bu nedenle de kartımın açılmadan iptalini istedim.

4 Eylül itibariyle adresimin Yapı Kredi Bankası kayıtlarına geçtiğine dair mesaj aldım. Müşteri Hizmetlerini tekrar aradım ve talebim hakkında bilgi aldım. Talebimin henüz işleme alınmadığını öğrendim ve o zaman talebim iptal edilsin adresim kaydolmuş sisteminize diye söyledim. Tamam talep iptal olacak ve kartı kullanabileceksiniz diye yanıt aldım. O kadar süreden sonra kartımın iptal edildiğini öğrendim. Bu kadar mantıksızlık olamaz.

Selin 73 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2006804 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön