Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Harcama İtirazı.

Mürvet Atılgan A. |

Yapı Kredi Bankası kredi kartı bilgilerimle Euro olarak 1 Ağustos ve 5 Ağustos tarihleri arasında 21 tane işlem yapılmış, bunların 5 tanesi provizyon beklemekte olup 34.000 TL tutarda işlem yapılıyor ve bana ancak limitim dolunca mesaj gönderildi. Hemen kartımı kapattırdım ve faks çektim, ilerleyen saatlerde "yeni bir işlem olduğu bana ait değilse aramam gerektiğine" dair mesaj geldi, aradım "bilgim dışında olduğunu bildirdim". Bu kadar işlem yaparken bekleyen provizyonlarında onaylandığını gördüm, müşteri temsilcileri 120 gün içinde sonuçlanabileceği bilgisini veriyor.

Bu işlemler yapılırken hiç mi bir terslik olduğu anlaşılmadı, bilgi verilmedi, onay istenmedi? Bu işlemlerle ilgilenmek müşteriyi mağdur etmemek gerektiğini düşünüyorum, internet üzerinden itirazlarımı da yaptım.İnşallah en kısa zamanda sonuçlanır, bu konuyla ilgili bir kişiyle görüşebilirim.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mürvet Atılgan A.
  11 Ağustos
  13:36

  Telefon numaranızdan müşteri temsilcisine dahi ulaşmak çok zor defalarca aramam sonunda ulaştığım kişide maalesef ki yetkili kişi olmuyor yine de nazik bir şekilde standart sözlerle cevap verebiliyorlar. İşlem dosyaları çok olabilir fakat keşke tarafınızdan aranıp aydınlatıcı bilgiler verilse psikolojik olarak etkilendiğimizin düşünülmesi gerektiği görüşünmedeyim 6 ağustos tarihinden beri maalesef ki hiçbir sonuç alamadım hesap kesim tarihim yaklaşıyor lütfen sonuç almak istiyorum

 • 08 Ağustos
  09:43

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.