20 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Aidatını İade Etmiyor!

Yapı Kredi Bankası yıllık kart aidatımı world puanlarımdan karşılamaktadır. Bunu iptal etmek istediğimde eksiye düşen world puanlarımı tekrar yüklenmeyeceğini belirttiler.Ayrıca bu ay hem 15 lira world puan borcu hem de 60 lira üyelik ücreti kestiler.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda iki şekilde olabileceği söylendi ya 90 gün içinde 2800 lira harcarsam ya da world puanlarımdan kesilerek üyelik ücretinin tahsil edilebileceği belirtildi.

Yapı Kredi Bankasında sadece kredi kartı kullanmıyorum bir sürü otomatik ödeme talimatım da var. Bugüne kadar bankadan çok memnumdum ancak bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı.Bu problem çözülmezse bankayla ilişkimi kesmeyi düşünüyorum.

Özlem 24 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1697251 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön