Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Aidat Sorunu.

Hakan U. |

World kredi kartımdan yıllık 95.00 TL aidat ücreti kesilmiştir. Kesilen bu aidat ücretinin hangi kanunlar ile yasallaştırıldığını tarafıma açıklamanızı talep ediyorum. Yoksa tamamen bankanızın keyfi bir kesintisi midir? Ayrıca 95 TL'nin tarafıma iadesini talep ediyorum. Müşteri hizmetlerinizi aradığımda, 4600 TL harcama yapmam karşılığında 95 TL'nin geri ödeneceği söylendi, tabii ki kabul etmedim. (sizden muhtemel gelecek, " müşteri hizmetlerini arayın" cevabınız için yazdım) Ki müşteri hizmetlerindeki bayan çalışanınızın ağzıma lafı tıkamasından doğru dürüst konuşamadım da.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan U.
  03 Ekim
  15:44

  Bankanızın resmi çözüm kanallarından çözüme ulaşamadığım için buradan sizlere sesimi duyurmak istedim.
  Ayrıca görüyorum ki, müşterileriniz arasında çoklu standart sistemi uygulanmakta. Buraya yazıp, kesilen aidat ücretini geri alan müşterileriniz olduğu gibi, benim gibi bankanız arandığı halde aidat ücretini geri alamayanlar da var.
  Sözün kısası, demek ki Yapı ve Kredi Bankası a. ş. İle tüm bağlarımızı kopartma zamanı gelmiş.
  Saygılar.

 • 03 Ekim
  10:36

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.