23 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi İşlemlerinde Yanıltıyor!

Yaşadığım ilçenin ve müşterisi olduğum Yapı Kredi Bankası beni arayarak 1800 TL masrafsız hesabıma tanımlanmış kredim olduğunu, kullanmak istiyorsam şubeye gelmemi söyleyerek beni bilgilendirdi. Şubeye gittim krediyi kullanmak ve 10 yada 12 ay taksit yapmak istediğimi belirttim. Bu taksitlendirmenin kredi limitini düşürdüğünü belirttiler.

Banka kısa dönemli taksitlendirmeyi kar marjı düşük olduğunu için kabul etmiyor. Uzun süreli taksitlendirme ile kar marjını yükseltme amacıyla müşteriyi yanıltıyor. Şimdi benim bu krediye ihtiyacım var ve 12 ay taksitlendirme istiyorum. Ya banka sözünde dursun ya da bu tarz yanıltmacalarla insanları oyalamasınlar.

Mehmet 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2026107 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön