29 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Krediyle Ford marka sıfır bir araba aldım. Krediyi kendi bankaları olan Yapı Kredi Bankası'ndan verdiler. Her ay düzenli olarak ödeme yaparken farkettim ki hesap işletim ücreti almışlar. Aradım, mail attım, mahkemeye veririm dedim maile cevap olarak siz bilirsiniz manasına gelen uzun birşey yazmışlar.

Borcumu ödemem için açtıkları hesap bana ne gibi bir hizmet sunuyor ki bir de işletim ücreti alıyorlar? Yapı Kredi Bankası'nın bu yaptığı resmen haksız kazançtır!

Satış yapana kadar biz müşteriler çok değerliyiz, satış olduktan sonra derdini anlatıyorsun bir de dalga geçer gibi cevap veriyorlar. Bir daha Yapı Kredi Bankası'nın önünden geçmem, sırf bu yüzden Ford marka arabada almayacağım!

Cemil 53 Okunma

Cevaplar

  • Cemil02 Şubat 2014

    Şikayet etmeme rağmen değişen birşey yok.Sürekli aynı maili yollayıp şikayete çözüm bulduğunuzumu sanıyorsunuz yapıkredi.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2262829 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön