07 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Dosya Masraf Dekontlarımı Vermiyor!

Yapı Kredi Bankası Kastamonu şubesinden 2003 ve 2004 yıllarına ait kredimden kesilen masraf dekontları talep ettim fakat bir senedir alamadım zaman aşımına uğratmak için oyalama süreci işlettiler.

En son Savcılığa suç duyurusunda bulundum, her nedense Savcılığa anında gönderdiler bana bulamıyoruz dedikleri dekontları. Kesinlikle Yapı Kredi Bankası ile ilişiği olan dikkatli olsun müşteri memnuniyeti diye birşey asla yok. Kartlarının da bi avantajı kalmadı.

Ziya 115 Okunma

Cevaplar

  • Ziya11 Şubat 2014

    Banka sürekli şubeye gidin diyor daha benim ne yazdığımı okumadan şubeye gitmeme rağmen sonuç alamadım. Savcılığa suç duyursun da bulununca ancak yapı ve kredi bankası kapansa bankacılık hizmeti daha gelişir.

  • Ziya11 Şubat 2014

    şubeye gidin demekten başka bildikleri bi laf yok hergün ordayım ama sonuç yok

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2282553 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön