Yapı Kredi Bankası Kredi Değerlendirme Ücreti.

Faruk G. |

Yapı kredi bankasından kullanmış olduğum kredilerimin faizlerini ve her türlü masrafını ödemiş olduğum halde bankam benden 2014 yılı için her 3 ayda bir 500 TL, 2016 yılı için toplu olarak 1500 TL + ücreti kesmektedir. Bu ücretin ne olduğunu sorduğumda aldığım cevap''Bankamızın size tahsis etmiş olduğu kredi tahsis ve istihbarat bilgi toplama ücreti'' denilmiştir. Benim kredi kullanmış olduğum bir bankanın benim hakkımda bilgi toplama ücretini benden tahsil etmesi gibi bir sonuç kabul edile bilir değildir. Hesabımdan yapılan kesintilerin dekontları ektedir. Yapılan bu kesintilerin tarafıma iadesini aksi halde tüm yasal haklarımı kullanacağımı belirtirim

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  15:21

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.