02 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Alamadım!

Yapı Kredi Bankası A*** kredi kullandırdığı site için eksper raporu riskli deyip kredi vermedi bu risk sadece bu bankaya mı var anlamadım diğer bankalar bu siteye kredi veriyor.

Eser 30 Okunma

Cevaplar

  • Eser 26 Nisan 2013

    Değerlendirme falan hikaye yapı kredi minareye kılıfına uydurmuş hala benden eksper parası istiyor, hani eksper raporu nerede kim yaptı yetkili kişimi , yada yapıldı mı yapılmadı mı diyelim , yapıldıysa bile yanlış yapıldığı ortada.. ben bi hizmet almadım bana rapor verilmedi almadığım hizmetin ücretini ödemem istediğiniz yasal işlemi başlatın bide mahkemeye vereceklermiş verin bakalım hodri meydan bende size dava açıcam bana rapor vermediniz oyaladınız zaman kaybı yarattınız kaporam yandı sizden mahkeme yoluyla alıcam..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön