02 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Komisyonsuz Pos Yanıltmacası!

Şirketimize gelen Yapı Kredi Bankası kurumsal temsilcisi komisyonsuz pos verdiklerini ve aylık sadece 100 TL ödeyerek ertesi gün çalışılacağını söyledi. 1 ay kullandık pos ücretiyle beraber hizmet bedeli olarak 75 TL hesabımda para çekilmiş. Bu resmen haksız kazanç ve yanıltmaca. Bunu en kısa zamanda telefi etmelerini istirham ederim.

Osman 933 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 15/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön