02 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası Kobi Temsilcisinden Şikayetçiyim!

Firma hesabı olarak Kısıklı şubesindeki hesabımı kullanıyorum. Daha önce de müşteri temsilcisi sorunu yaşadım. Maalesef müşteri temsilcilerinizin eğitim veya iş tecrübesi yetersiz. Müşteri temsilcimi değiştirdiniz teşekkür ederim. Şimdi de işten anlamayan bir KOBİ temsilcisine rastladım.

Adres bilgimi güncellemek için dilekçe verdim. Maalesef adres değiştirilmediği gibi yapmadığım bir uygulama bilgisi geldi bana ait olmayan numara hesabıma tanımlanmış ben böyle bir dilekçe vermedim. Adres değişikliği dilekçesi verdim o da değişmedi. Ne yapmaya çalışılıyor anlamadım. Müşteri hizmetlerine arıyorum. Şubeye tekrar gidip düzelttirin deniliyor. İhmalsizlikten sıkıldım.

Ömer 249 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 03/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön