Yapı Kredi Bankası KKB Yanlış Rapor!

Mert Ç. |

Yaklaşık 18 aydır bütün banka ürünlerime erken ödeme yapıyorum fakat KKB puanım bir türlü düzelmiyor rapor detayına baktığımda Yapı Kredi Bankası kredi kartıma Temmuz 2014'ten beri 1 ay gecikmeli ödeme yaptığım görünüyor fakat ben müşteri hizmetlerinden ekstrelerimi istedim ve son 6 aydır hep erken ödemişim ve kayıt düzeltilmesi için şubeye gittim çözüm merkezine yazıldı ama hala bir sonuç yok kredi almam gerekiyor. Bu nedenle red alacağım için başvuramıyorum. Acil olarak kaydın düzenlenmesi gerekiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert Ç.
  21 Nisan
  09:58

  Burdanda şikayetim ile sonuç çıkmadığına göre demek ki hukiki yollara başvurarak işimi çözeceğim yani göz göre ben, im kredi puanımı düşürüyorsunuz ve bunu mahkemede hem maddi hem manevi tazminat davası açarak çözeceğim...

 • 20 Nisan
  14:17

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 20/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 17 Nisan
  11:41

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş