23 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kesintilerin İadesini İstiyorum!

2 yıldır bankadan aldığım kredinin taksitlerini ödüyorum. şubat ayı ilk defa kredimin taksidini atmden yatırdım. internet bankacılığından bakmış olmakla beraber şubat ayında kredimin yatmamış olduğunu gördüm, onun yerine yatırmış olduğum 160tlden hemen ykb bankacılık paket ücreti olarak 80tl.Tem-ara12/tl hesap işletim ücreti olarak da 50 tl kesilmiş.


Müşterinin haberi ve bilgilendirmesi olmaksızın yatırdığım parayı krediye değilde böyle ıvır zıvır için kesmiş oldunuz. Şube ile 1 saat yüzyüze görüştüm olumlu cevap alamadım. dışarıdan değilde içeriden yatırılsa para kesilmez gibi bir söz ile konuyu kapattılar. kesilen 130 tlnin iade olmasını istiyorum.

Kadir 29 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön