Yapı Kredi Bankası Kesinti Yüzünden Kredim Yatmamış!

Gökhan G. |

Yapı Kredi Bankası'ndan bir buçuk yıl önce taşıt kredisi kullandım. Ağrı şubesinde şimdiye kadar bütün taksitimi günümde düzenli ödedim, hiçbir sıkıntı yaşamadım yaşatmadım bu konuda bankanıza. Bu ayki taksitimi de gününde düzenli ödeme yaptım ama bankanız bilgim dahili dışında 475 TL kredi kullanım ücreti adı altında taksiti paramı kesmiş ve sicilime işlendi bu gecikmeye girdi taksitim. Bundan dolayı Yapı Kredi Bankası çok sıkıntı oldu artık benim için.

Bu hatanın derhal düzeltilip gecikmenin ise sicilime yansıtılmamasını istiyorum. Haklı olarak gecikme benden kaynaklı değil. Bankanız dahilim dışında yaptığı kredi kullanım ücreti diye kesinti olmuş, bunu da anlamakta zorlanıyorum. Taksitim bitmek üzere, bu ne kredi kullanım ücretidir aklım almış. Değil yetkililer beni arayıp bu hatanızı düzeltip tekrar olmamak şartıyla bana da bu konu hakkındaki bilgi paylaşımı istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  14:53

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.