Yapı Kredi Bankası Kesinti Yapıldı!

Nurol A. |

Yıllardır maaşım Yapı Kredi'ye yatar. Hayatımda ilk defa bankamatikten limit üstü para çekmem gerekti. Acil ihtiyaç. Benden 6.25. TL para aldılar. Kredi kartımda biriken puanları harcayıp, Yapı Kredi denilen banka ile ilişkimi tamamen keseceğim...

Bu uygulama eğer her bankanın yaptığı bir uygulama ise bu durumda yine ilişkimi kesip bir devlet bankası ile çalışacağım, hiç değilse devlet kazansın. Şikayet için bankanın çağrı merkezini aradığımda beni şubeye yönlendirdiler.

Yapı Kredi ile işim bitmiştir.

Etiketler :

İşlem Ücretleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurol A.
  21 Temmuz
  14:19

  Şaka mısınız?
  Olay olduğu anda çağrı merkezinizi aradım. Şubeye gidin, buradan yardımcı olamıyoruz dediniz, şikayetimi bile almadınız... İnanmıyorsanız kayıtlarınıza bakıp telefon kayıtlarımı dinleyin!
  Ve hiçbir şey yapmadığınız gibi bir de BDDK'nın koyduğu kural yüzünden böyle bir şey olduğunu söylemeye kalktı şube çalışanınız. (Sizi BDDK'ya şikayet etmediğime şükredin.)
  Hesaplarıma, kredi kartıma falan bakarsanız şikayetimle ilgilenme başarınızı izleyebilirsiniz!

 • 25 Haziran
  16:11

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.