26 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Kesilmeyecek Denilmesine Rağmen Maaş Hesabından Kredi Kartı Aidatı Kesilmesi!

Kurumca maaş bankası olarak Yapı Kredi Bankası ile sözleşme imzaladık. Kredi kartı gönderdikleri zaman telefonda aidat sorulduğunda ısrarla maaş müşterisi olduğunuz sürece aidat kesilmeyecek denildi. Sonuç itibariyle yapılan alışverişte 95 TL kart aidat ücreti tarafımıza yansıtıldı. Telefonda binbir güçlükle müşteri temsilcisine ulaşıldığında şu kadar harcama sözü verirseniz iptal edebiliriz denildi. Reddettik. İade ya da karşılıksız aktarmada yapılmayacağını söylediler. Tarafımızdan kesilen 95 TL'lik kart ücretinin daha önce söylendiği gibi maaş müşterisi olarak hesabımıza geri aktarılmasını istiyoruz. Sözünüze güvenemeyecek miyiz. Klişe cevaplar yazmadan sorunumuzun çözülmesini istiyoruz.

Serdar 405 Okunma

Cevaplar

  • Serdar27 Ekim 2016

    21.yüzyılda bir banka düşünün ki bireysel müşteri temsilcisi denilen görevli için sıramatik sıra vermesin ve bu kişinin bulunduğu yarı açık odanın ağzından insanlar ayakta sırada beklesin. 1 saat ayakta bekledikten sonra kartı kapattırmak istiyoruz denilince kendisi uğraşmak istemeyen görevlinin şubenin içindeki müşteri hizmetleri telefonuna gidin demesi. Konya/Ereğli şubesi çok güzel çalışıyor. Kapattık kurtulduk. Okuyanlar ders alsınlar bunlardan.

  • Serdar26 Ekim 2016

    Klişe cevap yazmayın dedik inadına yazıyorsunuz. Verdiğiniz telefon numarasından bir sonuç elde edemediğimiz için buraya yazdık.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön