Yapı Kredi Bankası Kendisinin 3 Ay Önce Ödeme Yaparak Kapattığı Hesaplarda Borç Gözüküyor!

Gökhan Z. |

Bankanın Samsun Organize Sanayi Şubesinden almış olduğum 10.015 TL tutarındaki bireysel kredim 03/07/2016 tarihinde ve 29.700 TL limitli kredi kartım 10/06/2016 tarihinde, bankadan almış olduğum ipotekli finansman kredisi ile kapatmak üzere bankaya talimat verdim. Banka yetkilileri tüm kredi ve kredi kartı borçlarımı kendileri kapattılar. Şimdi farklı bir bankada ki kredi kartımın limitini arttırmak istediğimde gecikmeli ürünleriniz var diyerek olumsuz yanıt alıyorum. Lütfen ilgili kredi ve kredi kartlarımın limitlerinin yanında borçlarının olmadığı yazıyor. Acilen ödenmiş olan bu tutarlardaki gecikme ibarelerinin kaldırılmasını istiyorum. Çocuğumun özel okul ödemesini bu nedenle yapamıyorum. Bankadan erken kapatılan kredime ait hayat sigortası iade işlemimde var 2 haftadır bekliyor, bu da ona benzemesin.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  09:05

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.