03 Mart 2014

Yapı Kredi Bankası Kendi Memurunun Hatasını Düzeltmiyor!

Worldkart'ın otomatik ödeme talimatı verene puan kampanyasına binaen 26/12/2013 tarihinde şubeye giderek 3 adet fatura talimatı verdim. Vaadedilen 50 tl worldpuan idi. Tabi puanlar yatmadı.

Talimat 02/01/2014'te girilmiş bu sebepten kapsam dışı sayılmışız. Şubeden düzeltilmesi için faks çektirdim. Üzerinden tam 2 ay geçti ne arayan var ne soran.

Yapı Kredi Bankası Müşteri hizmetlerini arıyorum size dönülecek diyor başka birşey demiyor iki aydır. Şimdi ben sisteme geç giren memura mı kızayım, 2 aydır kendi memurunun hatasını düzeltmeyen bankaya mı? İlk defa bu kadar ilgisiz bir kurumla karşı karşıyayım!

Kemal 64 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön