30 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kazanılan Worldpuanlarla Aidat Ödenmiyor!

Yapı Kredi Bankası 'nin Playclub üyesi müşterilerine sunduğu %10 worldpuan kampanyası dâhilinde 4.583 worldpuan kazanmış olduğum hâlde, bir önceki hesap kesim dönemi içerisinde talimatım gereği worldpuanlarımdan düşecek olan kart aidatımının bu puanlardan düşülmediği, kampanyadan kazandığım puanların silindiği ve puanımın -3.837'ye düştüğü görülmüştür.

İlgili worldpuanların, aidat ücreti kesiminde kullanılmayacağına dair herhangi bir ibare yer almadığı gibi, hesabımda bulunan bu puanlardan kesinti yapılmamış ve mevcut durumda bankaya puan borcum varmış algısı oluşmaktadır. İlgili incelemelerin yapılarak söz konusu kredi kartımın 2012 aidatına tekabül eden ücretin, iptal edilen puanlar düşülmesi rica olunur.

Sara 30 Okunma

Cevaplar

  • Sara 11 Nisan 2013

    Bankadan 04.04.2013 tarihinde e-posta gönderilmiş ve iyi niyet çerçevesinde şikayet sebebi olan worldpuanların geri yüklenerek yıllık aidatımın ödemesi gerçekleşmiştir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön