10 Mart 2014

Yapı Kredi Bankası Kazandığım Puanları Vermiyor.

31 Ocak'a kadar hesaptan 3 otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde 40 tl worldpuan kampanyasına katıldım. Yapı Kredi Bankası Müşteri hizmetlerini aradım. 3 iş günü içerisinde yükleneceği söylendi, fakat 6 gün oldu ve hala yükleme yapılmadı. Durumu sormak için 3-4 kere daha aradım, fakat ya ilgili arkadaş sizi arar deniyor ya da sistemlerinde güncelleme yapıldığı için cevap vermiyorlar.

Puanlar için 10 kere arayıp alacaksak hiç kampanya yapmayın. Müşteriyi düşürdüğünüz durum çok komik bir kere. Hediyeyi isteye isteye almaya çalışıyoruz ve henüz başarılı olamadık. Gerçekten sıfır takip ve sıfır memnuniyet. Maaş müşterisiyiz diye mi bunlar yapılıyor çok merak ediyorum.

Bekir 104 Okunma

Cevaplar

  • Bekir25 Mart 2014

    Hala çözüm yok...

  • Bekir13 Mart 2014

    11 Mart Salı günü "Sizin için buradayız" linkinden de 2813836 referans numarasıyla şikayetimi bildirdim. Fakat hala cevap yok hala cevap yokk. En kısa süre derken 2-3 ay filan mı kastediliyor anlamadım. Problem çözme konusundaki isteksiliğinizle şu anda benim için 1 numarasınız !!!!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön