20 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kazandığım Puanlar Başka Karta Yatırıldı!

Şubat ayında gerçekleştirilen ilk 100 tl lik alışverişin ardından yapılan 100 tl lik alışverişlere 10 tl puan kampanyasına katıldıktan sonra 3 adet 100 tl lik alışveriş yaptım. Kampanyaya kayıt mesajı için Adios özellikli kredi kartımın numarasını verdim ve tüm alışverişlerde de bu kredi kartını kullandım.

Ancak geçen gün kampanyadan kazandığım puanların, kampanyaya katılmadığım ve kampanya süresince hiç kullanmadığım Play özellikli kartıma yatırıldığını ve ben Adios kartıma puanların yatırılıp yatırılmadığını kontrol ettiğim için Play kartıma yatan puanları görmediğimden kullanım süresinin dolduğunu farkettim. Müşteri hizmetlerine durumu bildirdim ancak kullanım süresi geçtiği iletildi.

Emel 32 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1695645 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön