Birol E. Teşekkür Mesajı

Bugün 1 Ağustos 2015 Cumartesi günü az önce Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesine Girdim Bkm kampanyasından kazandığım puan kartıma yüklenmiş. Teşekkürler...

Yapı Kredi Bankası Kazandığım Puanı Kredi Kartıma Yüklemedi.

Birol E. |

Yapı Kredi Bankası'nın düzenlediği BKM Kampanyası'na katıldım. N11.com 26 Haziran 2015 tarihinde 171.77 TL ürün satın aldım ödemeyi BKM ile yaptım. Bir aksilik yaşandı Migros kampanyadan kazandığım puan kullanmak için gittiğim gün kasiyerin 2 tane Migros kartı vermesi yüzünden eve geldiğimde kartımı bulamadım. Tekrar Migros gittim kartımı kaybettim sanıp kartımı iptal ettirmek zorunda kaldım oysaki kart ceketimin cebine koymuşum kartı kaybettiğimin ikinci günü kartımı ceketimin cebinde buldum. BKM'den kazandığım 15 World Puan 14 Temmuz 2015 Salı günü yani bugün yüklenecekti ama yüklenmemiş. Kartımı iptal ettim diye mi yüklenmedi? Şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol E.
  01 Ağustos
  01:30

  Bugün 1 Ağustos 2015 Cumartesi günü az önce Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesine Girdim Bkm kampanyasından kazandığım puan kartıma yüklenmiş. Teşekkürler...

 • Birol E.
  31 Temmuz
  21:02

  Yapı Kredi hiçbir Ses Çıkmadı Hani Kayıt Açılmışı? Hani Değerlendirmeye Alınmıştı?

 • Birol E.
  21 Temmuz
  23:05

  Yapı Kredi Bankası kayıt açtık dedi size bilgi verilecek dedi ama verilmedi ortada puan yok. Kartımı iptal ettirdim diye kazandığım 15 world pauan kartıma yüklenmedi.

 • Birol E.
  16 Temmuz
  15:10

  Yapı Kredi Bankaası bugün saat 14:56 Mustafa adında müşteri temsilcisi aradı güvenlik soruları soruldu yüz yüze görüşmediğimiz için beni ben olduğuma inanmadı siz yakınımısnız diye sordu ben b*** e*** dedim birde t.c. No.. sordu ondan sonra tamam kaydınızı oluşturuyorum dedi bende teşekkür ettim Elemanda ben teşekkür ederim dedi teli kapattım. Yapı Kredi Bankası benim sesim böyle Allah'ın verdiği sesi değiştiremem. Yapı Kredi Bankası bakalım kazandığım puanı kartıma yükleceyek mi? Hep birlikte göreceğiz.

 • Birol E.
  16 Temmuz
  14:56

  bkm ile ödeme yapıp Puan kazanacağım diyorsanız hayal kırıklığı yaşarsanız ben kartımı keyfi iptal ettirmedim sonuçta bir hafta sonra yeni kartım kart numaramın son dört rakamı ve diğer bilgiler değiştirilerek gönderildi. Kart iptal ettirdim kazandığım puan kartıma yüklenmedi yani ben mağdur oldum kartım başkasının eline geçseydi Allah korusun o zaman tam mağdur olurdum buna da şükür diyelim. Bir dizinin replikte söylenen sözler varya ufak tefek aksilikler işte herkesin başına gelebilir. Kartımı kaybettim diye hemen iptal ettirmeyin bir önce ceplerinizi arayın öyle iptal ettirin kartım evde iken kartımı iptal ettirdim.

 • 14 Temmuz
  15:02

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş