23 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Kazandığım Hakkı Vermiyor!

Yapı Kredi Bankası'nın 1 sene içerisinde ikinci kez hesap işletim ücreti kesmesi sonucunda tekrardan Tüketici Haklarına şikayet etmem üzerine , ilgili karar lehime çıkmış olup karar tarihi 12.08.2013, karar numarası ise 15/49'dur.

Ancak ilk kararda lehime çıkmış ancak üzerinden aylar geçmesine rağmen; hala hakkım olan para hesabıma yatmamıştır. Eğer 15 gün içerisinde haklarımı alamazsam, icra yoluna gidip kartımı da kapatacağım ve bir daha bu bankayla çalışmayacağım.

Tüm çevreme de yapı kredinin nasıl kötü bir müşteri hizmetlerine sahip olduğunu anlatacağım. Umarım artık bankanın bu kötü gidişatına bir dur diyen olur ve müşteriye nasıl hizmet vereceklerini bir an önce öğrenirler.

Selin 171 Okunma

Cevaplar

  • Selin01 Aralık 2013

    ne cevap verildi ne de arandım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön