Yapı Kredi Bankası Kayıp Çalıntı Sigortasının Hiç Anlamı Yok!

Emre B. |

24 Mayıs tarihinde yurt dışında Adios Premium kredi kartım kopyalandı ve 5000 TL'ye yakın bir miktar bilgim dışında ATM'den çekildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda kartı iptal ederek itiraz dilekçesi yazmamı istediler.

1 hafta dilekçeyi almaları sürdü. Ardından geçici olarak işlemleri dondurun yoksa ödemek zorunda kalırım dedim, müşteri hizmetleri hiçbir şey yapamayacağını söyledi ve ödemek zorunda kaldım. Arayıp işlem ne zaman sonuçlanacak diye sorduğumda 120 güne kadar cevabı alıyorum.

Eğer ben 120 gün bekleyecek isem bu kartın premium olmasının aidatının yüksek olmasının ve sigortasının olmasının ne anlamı var. Kart Sigorta'sı tamamıyla banka yanıltmacası ve reklam başka hiçbir ise yaramaz.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  22 Haziran
  15:21

  Geçilen Parayı geçici olarak yatırmışlar. Ancak İşlem ücretlerini iade etmediler henüz, onunla ilgili olarak da başvurdum, sonucunu bekliyorum. Sonuç olarak teşekkür ederim.

 • Emre B.
  14 Haziran
  12:00

  Herkese yollanan otomatik cevap gelmiş. Yaklaşık 1 ay oldu hiçbir çözüm sunulmadı. 6 ay içerisinde sonuçlanacakmis adında saka gibi bir Yanıt aldım. Asla ama asla kredi Kartı Sigorta\'sı yaptırmayın. yurt dışında harcama yaparken sırf bunun için yaratılmış bir kart olan adios kartiniz varsa 1 kaç kere duşunun derim.

 • 11 Haziran
  09:01

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş